REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Kahraman'dan Büyük Jübile

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Binali Yıldırım’ın da katılımıyla gerçekleşen müthiş programda 2023 genci AK Parti kadrolarına kattı.

 

Kongre süreci başlayan AK Parti’de yaşının dolmasından dolayı yeniden Gençlik Kolları Başkanlığına aday olmayacak Başkan Emre Kahraman’ın jübile programı olarak değerlendirilen 2023 AK Genç üye katılım programı yüksek katılımla coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Son Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla gerçekleşen programa Başkan Erdoğan telefonla bağlanarak gençlere sürpriz yaptı.2023 sayısının önemine dikkat çeken Erdoğan, bu katılımların Türkiye geneline yayılması gerektiğinin altını çizdi. Kocaeli teşkilatlarını örnek vererek partinin her zaman gençleştiğini vurguladı. Neredeyse AK Parti kadrolarının eksiksiz katıldığı üye katılım programı AK Parti dağılıyor dedikodusuyla ellerini ovuşturanları hüsrana uğrattı. AK Gençler Başkanları Emre Kahraman’ı büyük bir jübile programı ile vefalarını göstererek onure ettiler.Türkiye genelinde ismini altın harflerle hafızalara kazıyan AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları teşkilatı kendisine yakışır bir şekilde program gerçekleştirdi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET