Kandıra Belediyesi’nden kiralık plaj
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 12:20

Kandıra Belediyesi’nden kiralık plaj

Kandıra Belediyesi mülkiyetine ait bir adet plajı ihale ile kiraya verecek.

Kandıra Belediyesi Hizmet Binası 2.Kat Meclis toplantı salonunda 19 Haziran’da belediyenin meclis salonunda yapılacak ihalede Cebeci Mahallesi’nde bulunan Pazar yerleri, büfeler, hediyelik eşya satış yerleri, Kerpe’de bulunan WC ve dükkanlar kiraya verilecek. Kandıra Belediyesi tarafından kiralanacak bir diğer taşınmaz ise Kurtyeri Mah. Kumcağız Mevki sahil kesiminde bulunan yaklaşık 100m2 lik cafe ve önünde sınırlarla belirlenmiş olan kumluk alan. Kumcağız’da bulunan kafe ve plaj da 3 yıllığına kiralanacak. Yıllık 170.000,00TL+KDV istenen alan için 3 yıllık 500 bin TL’nin üzerinde bir meblağı gözden çıkarmak gerekiyor.

 

DİĞER HABERLER

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Yıllardır süren sancılı süreç sonunda kadro talepleri gerçekleşen taşeron işçiler sonunda kadroya alınarak 4/D statüsüne kavuştu. Taşeron işçiler kamu işçisi statüsüne (4D) geçirilen kişiler başlangıçta mevcut şartlarla kadroya alındı. Ancak bu işçilerin ileride vakti saati geldiğinde toplu iş sözleşmesi yapılırken pazarlık hakkı olacak. Bu anlamda mevcut maaşların ve özlük haklarının iyileştirilmesi söz konusu. Bu bağlamda Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Millet İttifakı'nda HDP çatlağı! İpler kopuyor!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın katıldığı bir televizyon programında ittifakı CHP için kullandığı "Kimse bizi HDP ile anayasa hazırlamaya çalışan CHP ile yan yana koymasın" sözlerine CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın “Bu tür değerlendirmelerle Millet İttifakı’nı değersizleştirmeye çalışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur” cevabını vermesi iş birliği kopuyor mu sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.