Kandıra’lı hemşerilerimiz her şeyin en iyisini layık
Güncel
09 Ekim 2019 Çarşamba 23:57

Kandıra’lı hemşerilerimiz her şeyin en iyisini layık

AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından yapılan haftalık yönetim kurulu toplantısına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan katıldı.

AK Parti Kandıra ilçe Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ana kademe yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları katıldı. Başkan Turan toplantı da yapmış olduğu konuşmada, Kandıra Belediyesi olarak yapılan çalışmalar ile kısa, orta ve uzun vadede planladıkları projeler hakkında partililere bilgiler verdi.

Toplantının açılışında konuşma yapan Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, "Kandıra Belediye Başkanımız Sayın Adnan Turan ve ekibini başarılı hizmetlerinden ötürü tebrik ediyoruz. Tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet edeceğiz. Partimizin büyüklüğüne yakışır şekilde Kandıra’mız da başarı çıtasını yükseğe taşımak için durup dinlenmeden çalışacağız" dedi.

Haftalık yapılan yönetim kurulu toplantısında teşkilat mensuplarına, Kandıra Belediyesi’nin çalışmaları ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “Hep beraber ilçemize, hizmet etme noktasında düşünce fikir ve gönül birliği yaparak çalışmamız gerekir. Kandıra’lı hemşerilerimiz her şeyin en iyisini layık, Kandıra her şeyin en iyisine layık. Vatandaşımızın hizmetkârı olma noktasında her geçen gün gece gündüz demeden çabamızı, gayretimizi sürdüreceğiz ve hep birlikte Kandıra’yı daha ileriye götüreceğiz” dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:26
07:06
12:57
15:59
18:25
19:53

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.