• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

KANDIRA’NIN DURAKLARI YENİLENİYOR

İlçe genelinde kullanım ömrü tamamlanan otobüs duraklarını yenileriyle değiştiren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç duyulan alanlara da yeni otobüs duraklarının montajı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Kandıra’ya bağlı Babalı, Üğümce ve Çalköy mahallelerine yeni durakların montajları yapıldı.

Vatandaşların daha güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, otobüs duraklarıyla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarla kullanım ömrü tamamlanan otobüs duraklarını yenilenirken, ihtiyaç duyulan bölgelerde de yeni otobüs duraklarının montajı gerçekleştiriliyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar mahalle sakinlerinin taktirini topluyor. Vatandaşlardan da tam not alan otobüs durakları, vatandaşları kışın yağışlardan, yazın da sıcaktan ve güneşten koruyacak.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI