REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Kavaklı esnafından Sezer'e destek sözü

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer, Kavaklı Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaflar Sezer’e büyük ilgiyle yaklaşıp destek sözü verdiler

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, teşkilat üyeleri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Kavaklı Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek hal hatır sordu ve esnaflardan destek istedi. Esnaflar ve caddelerde bulunan vatandaşlar Aday Sezer’e büyük ilgi ve sevgi gösterirken, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Esnaflara yapılacak projeler hakkında bilgi veren, onların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer, “Halkımızın görüşlerini de alarak hazırladığımız projelerimiz ile sosyal, kültürel ve ticari kalkınmayı sağlayıp, belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getireceğiz. Gölcüğümüzü de daha güzel noktalara taşımak için var gücümüzle hizmet vererek gönülleri kazanacağız” dedi.

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET