REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

Kaza yapıp kaçan sürücü ehliyetsiz çıktı

Körfez Güney Mahallesi Dadaş Sokak’ta ehliyetsiz olduğu belirlenen bir sürücü, babasına ait araçla önce park halindeki otomobile, ardından da duvara çarparak kaçmak istedi. Çıkmaz sokağa giren genç, peşinden gelen vatandaşlar tarafından durduruldu.

Alınan bilgi ve iddialara göre A.E.S. (18) adlı genç babasına ait olan 06 CJD 94 plakalı araçla sokaktan geri geri çıkmak istedi. Bu sırada park halinde ki Y.G. ye ait olan 54 SD 866 plakalı otomobilin arka tarafına çarptı. Telaşlanan ve korkan sürücü, toparlamak isterken bu kez de aynı araca önden çarptı ve hakimiyeti kaybederek binanın bahçe duvarına da vurdu.

Kaza sonrasında korkarak sokaktan çıkmaya çalışan ve ehliyetsiz olduğu belirlenen genç, girdiği çıkmaz sokakta daha fazla ilerleyemedi ve peşinden gelenler tarafından durduruldu. Aracı sokakta bırakan genç, eve giderek babasını çağırdı.

Polis, olay yerinde yaptığı inceleme sonrasında aracı ruhsat sahibi olan baba B.S. ‘ye teslim ederken, ehliyetsiz araç kullanmak ve kazaya neden olmaktan dolayı tutanak tuttu. Ehliyetsiz araba kullanmanın 4 bin lira cezası olduğu belirtilirken, olay yerine gelen diğer otomobil sahibi de şaşkınlık içinde aracına baktı.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET