KBB ve Radyo K.İ.'den ortak proje
Güncel
29 Aralık 2019 Pazar 20:40

KBB ve Radyo K.İ.'den ortak proje

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. ortak yürüttükleri Kocaeli Anlık Ulaşım ve Trafik Bilgileri Paylaşımı çalışması kapsamında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafınca düzenlenen tanışma yemeğiyle bir araya geldi.

Düzenlenen yemek organizasyonuna Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Çelebi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Övünç Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Trafik Yönetimi Şube Müdürü Murat Sandalcı, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sedat Özel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi ekibi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. Haber Merkezi çalışanları katıldı. 

 

“Amatör Bir Ruhla Profesyonel Bir İş”


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Çelebi, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. ile ortak yürüttükleri çalışmadan memnun olduklarını ifade ederek: “İletişim sürekli gelişen, eğitim alınacak en güzel alanlardan biri. Siz Radyo K.İ. olarak bu alanda amatör bir ruhla profesyonel bir iş yapıyorsunuz.  Şuan sizinle birlikte yürüttüğümüz çalışma bizim için de yeni bir oluşum. Bu çalışmada sizleri tercih etme nedenimiz daha kurumsal ve bizim için işlenebilirliği daha kolay bir sürece imkan sağlıyor olmanız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı olarak dinleyiciler için geçerliliği ve bilgi değeri olan, faydalı bir hizmet ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Aklımızda geliştirmek ve gerçekleştirmek istediğimiz birçok düşünce var. Sizinle olan birlikteliğimizi daha da arttırarak, hem birlikte yürüttüğümüz çalışmayı zamanla daha farklı boyutlara ulaştırmak hem de birlikte daha başka işlere imza atmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy Başkanlığında Otobüs Kazalarının önlemi konuşuldu

Büyük can ve mal kayıplarına sebebiyet veren otobüs kazalarının önlenmesi, otobüslerle yapılan şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinin güvenliğinin sağlanması ve bunun sürdürülebilir olması için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla düzenlenen “Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik DeğerIendirme” toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.