• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 12°

KBB ve Radyo K.İ.'den ortak proje

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. ortak yürüttükleri Kocaeli Anlık Ulaşım ve Trafik Bilgileri Paylaşımı çalışması kapsamında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafınca düzenlenen tanışma yemeğiyle bir araya geldi.

Düzenlenen yemek organizasyonuna Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Çelebi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürü Övünç Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Trafik Yönetimi Şube Müdürü Murat Sandalcı, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sedat Özel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi ekibi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. Haber Merkezi çalışanları katıldı. 

 

“Amatör Bir Ruhla Profesyonel Bir İş”


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Çelebi, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu Radyo K.İ. ile ortak yürüttükleri çalışmadan memnun olduklarını ifade ederek: “İletişim sürekli gelişen, eğitim alınacak en güzel alanlardan biri. Siz Radyo K.İ. olarak bu alanda amatör bir ruhla profesyonel bir iş yapıyorsunuz.  Şuan sizinle birlikte yürüttüğümüz çalışma bizim için de yeni bir oluşum. Bu çalışmada sizleri tercih etme nedenimiz daha kurumsal ve bizim için işlenebilirliği daha kolay bir sürece imkan sağlıyor olmanız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı olarak dinleyiciler için geçerliliği ve bilgi değeri olan, faydalı bir hizmet ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Aklımızda geliştirmek ve gerçekleştirmek istediğimiz birçok düşünce var. Sizinle olan birlikteliğimizi daha da arttırarak, hem birlikte yürüttüğümüz çalışmayı zamanla daha farklı boyutlara ulaştırmak hem de birlikte daha başka işlere imza atmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET