• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

Kocaeli’de ki o kurumlardan şikayet var

Kocaeli’de SSK ve Vergi Dairesi telefonlarına ulaşılamıyor.

Vatandaşların en çok işlerinin olduğu kurumların başında olan SSK ve Vergi Dairesine telefonla ulaşma sorunu yaşanıyor. Sorunlarının çözülmesi için bu kurumlara ulaşamayan vatandaşlar adeta isyan ediyor.

Bazı sorunların en küçük bir telefonla çözebilecekken telefonlara bakılmaması nedeniyle kurumlara gitmek zorunda kalınıyor. Günlerdir ulaşılamadığını iddia eden vatandaşlar bu durumdan oldukça rahatsız durumda.

Bugün gazetemize ulaşan bir vatandaş Kocaeli’de SSK ve Vergi Dairesi telefonlarına günlerdir ulaşamadığını söyledi. Gazetemize ulaşan vatandaşın ardından ulaşılamadığını teyit ettiğimiz SSK ve Vergi Dairesinin telefonlarına bakılmıyor. Vatandaşların ulaşamadığı kurumlardan ise bir açıklama yapılmazken bu iletişim sorunun ne zaman çözüleceği ise bilinmiyor

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET