• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Kocaeli’ye ikinci şehit ateşi düştü!

Barış Pınarı Harekatı sebebiyle Kuzey Irak’ta vatani görevini yapmakta olan, Gölcüklü asker Kamuran Alpak Kalp krizi geçirerek hayatı kaybetti.

Dün Darıca ilçemize düşen ateş, bugün Gölcük’e düştü. Tüm kenti hüzne boğan haber dün akşam saatlerinde gelmişti. Barış Pınarı Harekatı sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Ulaştırma Uzman Onbaşı Tahsin Sarıtosun’un naşı bugün yapılan törenle defnedilmişti.Hemen ertesi gün aynı acı haberle birkez daha yıkıldık.  Şırnak’ta görev yapan aslen Vanlı olan Gölcüklü askerimiz Kamuran Albak Barış Pınarı Harekatı sebebiyle Kuzey Irak’taydı. Ancak kahraman askerimiz burada geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti. Acı haber şehidimizin Gölcük İhsaniye çiftlik Mahallesindeki baba ocağında ailesine verildi. Şehidimizin eşinin ise İstanbul’da olduğu ve kendisine acı haberin İstanbul’dayken verildiği öğrenildi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI