REKLAMI KAPAT
  • 6.7796 TL
  • 7.6897 TL
  • 8.5762 TL
KOCAELİ

KOCAMAN BERBERLERLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da katıldığı toplantıda Kartepeli berberlerle bir araya geldi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak ve ilçe yöneticileri, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, yönetim kurulu ve Kartepeli berberlere misafir oldular.  Toplantıda konuşan Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, “Berberler halkımızla bire bir iç içedir. İstek ve talepleri berberler tarafından dile getirilmesi amacıyla bu program yapıldı. Kartepe Belediyesi meclisine meslek gurubumuzu temsilen arkadaş verdik” dedi.

 

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, “Berberler toplumumuzun en önemli parçalarından biridir. Bölgemizi ve insanlarımızı çok iyi tanıyorsunuz. Hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz. Kartepe’yi çok severek yola çıktık. Göreve gelirsek esnaflarımızla daha fazla bir araya geleceğiz. Önümüzde ki dönem birlikte karar verilerek çalışma yapılacaktır. Berberler halkımızın yaşadığı sıkıntıları bire bir bilmektedir. Bu konuda tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz” dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET