KOCAMAN BERBERLERLE BİR ARAYA GELDİ
Güncel
06 Mart 2019 Çarşamba 12:01

KOCAMAN BERBERLERLE BİR ARAYA GELDİ

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un da katıldığı toplantıda Kartepeli berberlerle bir araya geldi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak ve ilçe yöneticileri, Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, yönetim kurulu ve Kartepeli berberlere misafir oldular.  Toplantıda konuşan Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, “Berberler halkımızla bire bir iç içedir. İstek ve talepleri berberler tarafından dile getirilmesi amacıyla bu program yapıldı. Kartepe Belediyesi meclisine meslek gurubumuzu temsilen arkadaş verdik” dedi.

 

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, “Berberler toplumumuzun en önemli parçalarından biridir. Bölgemizi ve insanlarımızı çok iyi tanıyorsunuz. Hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz. Kartepe’yi çok severek yola çıktık. Göreve gelirsek esnaflarımızla daha fazla bir araya geleceğiz. Önümüzde ki dönem birlikte karar verilerek çalışma yapılacaktır. Berberler halkımızın yaşadığı sıkıntıları bire bir bilmektedir. Bu konuda tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.