Kocaman; Kartepelilik kültürünü birlikte oluşturacağız
Güncel
16 Mart 2019 Cumartesi 14:49

Kocaman; Kartepelilik kültürünü birlikte oluşturacağız

Trabzon Araklı Kükürtlü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman “Kocaeli’nin en güzel ilçesi Kartepe” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak, belediye meclis üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Trabzon Araklı Kükürtlü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

 

ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR

Belediye Başkan adayı Kocaman “Kartepe’ye hizmet etmek üzere yola çıktık. Cumhur İttifakı adayı olmam benim için bir gururdur. Bu vatanın sevenlerle birlikte ilerliyoruz. Siyaset sahnesinde kimseyi ötekileştirmedim. Benim derdim insanımıza hizmet etmektir. Kartepe güzel bir ilçe olmasına karşın bu zamana kadar çok önemli yatırımlar yapıldı. Görev yapan belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

İLÇE KÜLTÜRÜNÜN OLUŞMASI GEREKİYOR

Kocaman “Kartepe’nin yapısı çok farklıdır. Turizm hedefi ile gereken yatırımlar devam edecektir. Kartepemizde mahalle entegrasyonu ve merkezinin oluşması çok önemlidir. İlçe kültürünün oluşması için hepimize görev düşmektedir” şeklinde konuştu. Kocaman, “Kamuoyuna açıkladığımız projelerden daha fazlasını yapacağız” dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.