REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Kocaman'dan Darenderelilere ziyaret

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, Malatya Darendere Derneği’ni ziyaret etti, üyelerle bir araya geldi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak ve ilçe yöneticileriyle birlikte Malatya Darendere Derneği’ni ziyaret etti, üyelerle bir araya geldi.

 

BAŞARIYLA ÇIKACAĞIZ

Ziyarette konuşan Belediye Başkan adayı Kocaman, “Bizlere her zaman destek vermenizden dolayı teşekkür ediyorum. Örfü ve adetimizi yaşattığınız için de teşekkür ediyorum. Bizde isimlerin bir önemi yoktur. Cumhur İttifakı adayı olarak Allah’ın izniyle 31 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkacağız” dedi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET