• 7.5593 TL
  • 8.9590 TL
  • 9.8110 TL
KOCAELİ 25°

Kontrolden çıkan araç bariyerlere çarptı

Körfez Kışladüzü Mahallesi’nde taş ocağı çıkışında yola dökülen yağ kazalara neden oldu. Bu kazaların birisinde Hüseyin Tütün adlı vatandaş gözünü kapıya çarparak yaralandı.

Alınan bilgiye göre 34 BD 333 plakalı otomobili ile Hereke merkeze inmek isteyen Hüseyin Tütün, aracının dökülen yağda kayması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti ve bariyerlere çarparak durabildi.

Aracından inmek isteyen sürücü bu sırada gözünü kapı köşesine vurdu ve yaralandı. Körfez Devlet Hastanesi’ne kaldırılan sürücünün kör olma tehlikesi atlattığı ama sağlık durumun iyi olduğu, görmede sorun olmadığı öğrenildi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI