• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Körfez belediyesinden dolandırıcılık uyarısı!

Körfez belediyesi Belediye başkanı ve belediyenin üst düzey yetkililerinin adını kullanarak para toplayanlara karşı vatandaşları uyardı.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kamuoyuna önemli duyuru

Son günlerde Körfez belediyesinin Özel kalem müdürlüğü’nün ismini kullanarak kişi ve kuruluşlardan menfaat elde etmeye çalışan kimliği belirsiz kişiler ortaya çıkmıştır.

Vatandaşlarımızın Başta Körfez belediye başkanı Şener Söğüt olmak üzere başkan yardımcılarımız ve özel kalem müdürlüğümüzün ismini kullanarak kişi veya kurumları kandırmaya çalışan art niyetli kişilere itibar etmemesini önemle rica ederiz

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI