• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 14°

Korkmaz’dan Başkan Büyükakın’a samimi ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’ı makamında ağırladı.

Bilnet Kocaeli yönetim kurulu başkanı Ali Korkmaz Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Büyükakın’a yakınlığı ile bilinen Korkmaz, samimi ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Dürüstlüğü, samimiyeti, çalışkanlığı ile şehrimize değer katan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Doç.Dr.Tahir BÜYÜKAKIN’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarı diledik” dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET