REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Listeler saklandı haberine AK Parti’den açıklama

Bugün yerel bir internet sitesinde AK Parti İzmit İlçede seçmen listelerinin saklandığı yönünde haber çıkmıştı. Çıkan o habere AK Parti İzmit ilçeden açıklama geldi.

İşte AK Parti’den yapılan o açıklama;

Değerli arkadaşlar, yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını düşündüğümüz

“İzmit’te seçmen listeleri saklanıyor” şeklinde haberler yer almaktadır.

İzmit’te kayıtlı 41 bin 876 üyemiz askıya çıkış tarihiyle birlikte basılıp, alfabetik sırayla sekretaryamızda üyelerimiz kontrolü için hazır hale getirilmiştir.

Listeler kişisel hakların korunması kanunu gereği kimseye verilmemektir. Üyemiz kimlik ibrazı ile birlikte ismini kontrol edip, gerekirse itirazını yapabilmektedir. Düzeltme veya bilgilendirme yapmak üzere siz değerli basın mensuplarımızın bilgilerine sunarız.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET