Madem masumane neden kaldırıldı?
Güncel
07 Aralık 2019 Cumartesi 13:20

Madem masumane neden kaldırıldı?

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in masum olduğu iddia edilen camiye ayakkabıları ile girdiği fotoğrafı kaldırıldı.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in  Fethiye Mahallesi’nde camiye ayakkabıları ile girdiğini gösteren  fotoğraf ilk kez, İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında yayınlandı. İzmit Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi ve Muhtarlar Masası sorumlusu Süleyman Şen’in paylaştığıı fotoğraflar bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan olayı oldu. O çok konuşulan fotoğraflar ise sesiz sedasız silindi. İzmit Belediyesi Muhtarlar Masası’nın sosyal medya hesabında ise sade mahalle ziyaretinden ve camini dışından fotoğraflar kaldı.Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuldu ise anlaşılamadı.

 

Paylaşılan fotoğrafın ilk hali!

 

Silindiği hali!

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy Başkanlığında Otobüs Kazalarının önlemi konuşuldu

Büyük can ve mal kayıplarına sebebiyet veren otobüs kazalarının önlenmesi, otobüslerle yapılan şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinin güvenliğinin sağlanması ve bunun sürdürülebilir olması için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla düzenlenen “Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik DeğerIendirme” toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.