Maskeme bakma gözlerime bak...
Güncel
08 Kasım 2019 Cuma 21:35

Maskeme bakma gözlerime bak...

Körfez İGSAŞ Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle farkındalık yürüyüşü düzenlediler.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle İgsaş Ortaokulu protokol üyeleri ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Okutan ,Körfez Belediye başkan yardımcısı Levent Yılmaz,  Özel Rengin Anaokulu, Özel Verimli Okullları  ve Çelik Sanayi Ortaokulu Özel alt sınıfı İgsaş Ortaokulu'nunAğadere Caddesi üzerinde Lösemili çocuklar için  farkındalık  yürüyüşü gerçekleştirdi

 “LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZA  MADDİ DEĞİL MANEVİ DESTEĞİMİZ ÖNEMLİ”

Bu yürüyüşle Lösemili çocuklarımıza destek sağlamak istediklerini ifade eden İGSAŞ Ortaokulu Müdürü Murat Dumansız” 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla bir farkındalık etkinliği düzenledik. Maskelerimizi takarak ve vatandaşlarımızın desteğiyle çocuklarımıza bir derece destek olmak yürüyüş gerçekleştirdik. Bu etkinlikteki amacımız bir farkındalık yaratmak. Adı üzerinde de farkındalık yürüyüşü. Lösemili çocuklarımıza destek sağlamak. Bu çocuklarımızın bizden maddi bir beklentisi yok, manevi bir beklentisi var. Körfez halkının da yol boyunca duyarlılıklarından dolayı çok teşekkürler” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:57
07:41
12:56
15:32
17:49
19:22

TARİHTE BUGÜN

17 Kasım 1922
Son Osmanlı padişahı VI. Mehmet (Vahdettin) İstanbul'u terk etti.