REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 22°

Maskeme bakma gözlerime bak...

Körfez İGSAŞ Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle farkındalık yürüyüşü düzenlediler.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle İgsaş Ortaokulu protokol üyeleri ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Okutan ,Körfez Belediye başkan yardımcısı Levent Yılmaz,  Özel Rengin Anaokulu, Özel Verimli Okullları  ve Çelik Sanayi Ortaokulu Özel alt sınıfı İgsaş Ortaokulu'nunAğadere Caddesi üzerinde Lösemili çocuklar için  farkındalık  yürüyüşü gerçekleştirdi

 “LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZA  MADDİ DEĞİL MANEVİ DESTEĞİMİZ ÖNEMLİ”

Bu yürüyüşle Lösemili çocuklarımıza destek sağlamak istediklerini ifade eden İGSAŞ Ortaokulu Müdürü Murat Dumansız” 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla bir farkındalık etkinliği düzenledik. Maskelerimizi takarak ve vatandaşlarımızın desteğiyle çocuklarımıza bir derece destek olmak yürüyüş gerçekleştirdik. Bu etkinlikteki amacımız bir farkındalık yaratmak. Adı üzerinde de farkındalık yürüyüşü. Lösemili çocuklarımıza destek sağlamak. Bu çocuklarımızın bizden maddi bir beklentisi yok, manevi bir beklentisi var. Körfez halkının da yol boyunca duyarlılıklarından dolayı çok teşekkürler” dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET