MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Güncel
14 Mart 2019 Perşembe 16:33

MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Kartepelilerle bir araya geldi

 

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Muharrem Top, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tandoğan Özdemir, belediye meclis üyeleri, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Uzunçiftlik Mahalle Konağı’nda hemşehrileriyle bir araya geldi.

 

YENİ BİR KARTEPE İÇİN

Ziyarette konuşan Belediye Başkan adayı Kocaman, “Kocaeli’nin çok güzel bir ilçesinde yaşıyoruz. Biz bu dönemde güzelliklerimize sahip çıkmak ve hizmet etmek için yola çıktık. 262 km karelik ilçemizde bildiğimiz eksiklerimizde vardır. Bunların çözümü ve yeni bir Kartepe için çalışmaya talibiz. 10 beldenin bir araya gelmesiyle ilçemiz oluşturuldu” dedi.

 

MARKA HALİNE GELMELİYİZ

“Bu görevi yerine getirmek için sizlerin desteğinize ihtiyacım var” diyen Kocaman, “Kartepemizi daha ileriye birlikte götürebiliriz. İlçemize değer katacak her projeye desteğimiz olacaktır. Turizm alanında marka olmalıyız” dedi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da konuşmasında, “2002 yılından bu yana AK Parti bütün seçimlerden zaferle aylıkken, bunu milletin istikametinde olmuştur” şeklinde konuştu. 

 

OPERASYON YAPMAYA KALKTILAR

Sözlerine devam eden Yılmaz “Milletimizden aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. 80 yılda yapılan hizmetlerin 3 katı AK Parti iktidarında yapıldı. Yıllarımızı kendi içimizde kavgalarla harcadık. Ülkemiz için de operasyon yapmaya kalktılar. Ekonomik savaş ile karşı karşıya kaldık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından bu seçimler bir beka seçimleri derken bunun için söylemektedirler” dedi.   

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1937
ABD'li sanayici John D. Rockefeller öldü.