MİLLİ GÜREŞÇİ MUHTAR ADAYI OLDU!
Güncel
19 Şubat 2019 Salı 19:18

MİLLİ GÜREŞÇİ MUHTAR ADAYI OLDU!

31 Mart mahalli idareler seçimlerine günler yaklaştıkça, Muhtar adayları da kendilerini göstermeye başladılar. İzmit’in en kalabalık mahallelerinden olan Yenişehir Mahallesi’ne Milli Güreşçi Şener Sar’da Aday oldu.

31 Mart seçim süreci yaklaştıkça Muhtar Adayları da çalışmalarını hızlandırdı. İzmit Yenişehir Mahallesi Muhtar adayı olan İzmit Belediye spor Güreş antrenörü Milli Güreşçi Şener Sar, geçtiğimiz günlerde aday olduğunu açılamıştı.Yaptığı Adaylık açıklamasının ardından çalışmalarına başlayan Milli Güreşçi Sar, kapı kapı dolaşarak ziyaretlerde bulunuyor. 

Başarılar ile dolu spor hayatı..

1974 Yenişehir Mahallesinde doğan, yetişen ve Mahallenin kültürünü çok iyi bilen Milli Güreşçi, 45 yaşında. Evli ve 3 babası.Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığı personeli olan Sar, Profosyonel güreşçi. Atina’da yapılan Dünya Şampiyonasında elde ettiği 5.liği, Türkiye şampiyonluğu, Kırkpınar başaltı pehlivanlığı ve spor hayatı boyunca çeşitli başarılara imza atarak geçirdiği bir hayatı var.

 Yüksek enerjim ve heyecanım var

Doğma büyüme Yenişehir Mahallesi’nde oturan Milli Güreşçi Sar yaptığı açıklama da” Ben ömrümü spor hayatına adadım.Bundan sonra ki hayatımı mahalleme hizmet etmek için adamak istiyorum. Hayalini kurduğum hedefleri elde ettim. Mahallemde genç kardeşlerimi de spora kazandırmak için yıllardır mücadele ediyorum. Yüksek enerjim ve heyecanım var. Mahalleme bilgi ve birikimim ile hizmet etmek için bu yola çıktım. İlerleyen günlerde aza ve projelerimi açıklayacağım. Yenişehir mahallesini kimsesizlikten kurtarmak için ömrümü adamaya hazırım.Ben hizmete talip oldum.Yenişehir Mahellemizdee bulunan tüm komşularımın desteğini bekliyorum.Çıkmış olduğum bu yola desteklerini esirgemeyen eş,dost,akrabalarıma teşekkür ediyorum. Dedi

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.