• 7.5593 TL
  • 8.9590 TL
  • 9.8110 TL
KOCAELİ 25°

Minik Hamza Lösemiye yenildi

Körfez Kışladüzü Mahallesi’nde yaşayan 10 yaşındaki Ali Hamza Örs, Down Sendromlu olarak dünyaya geldi. Evin iki çocuğundan biri olan Ali Hamza Örs, hayata dört elle sarılırken bir süre önce Lösemi’ye yakalandı.

Cengiz ve Hacer Örs çiftinin çocukları olan Ali Hamza Örs, yakalandığı ikinci rahatsızlığı ile mücadele edemedi iç organlarını kısa sürede kaybetmeye başladıktan sonra tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

10 yaşında hayatını kaybeden Ali Hamza Örs, Kışladüzü Mahallesi Radar Camii’nde kılınan Cuma Namazı sonrasında Yukarı Hereke Mezarlığı’nda toprağa verildi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI