• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Muharrem Tutuş,”Amatör spor kulüplerimiz Fatma hanımın sözünü tutmasını bekliyor.”

İzmit Belediyesi’nin gerçekleştirilen Ekim ayı Meclis toplantısında gündem dışı söz alan AK Parti meclis üyesi Muharrem Tutuş, Başkan Hürriyet’e seçimlere bir gün kala amatör kulüplere attığı mesajı hatırlattı.

İzmit Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştiriliyor. Gerçekleştirilen meclis’te gündem dışı söz alan AK Partili Muharrem Tutuş, soruduğu sorularla Başkan Hürriyet’i köşeye sıkıştırdı. Seçimlerden bir gün önce amatör spor kulüplerine mesaj atarak destek isteyen Başkan Hürriyet’e bu mesajı hatırlatarak,” Her kulübe en az 10 bin TL nakit, altyapı, malzeme ve ulaşım desteği sağlayacağını taahhüt etmesine rağmen, içinde bulunduğumuz sezonun ilk yarısı bitmiş ve yakında sezon tamamlanacak olmasına rağmen, kulüplerimiz hala yardım beklemektedir.”dedi

Sezon Bitmeden Sözünüzü Tekrar Hatırlatırız

Meclis toplantısında konuşan Tutuş; "Seçimlerden bir gün önce belediye başkanının tüm amatör spor kulüplerine mesaj atarak; her kulübe en az 10 bin TL nakit, altyapı, malzeme ve ulaşım desteği sağlayacağını taahhüt etmesine rağmen, içinde bulunduğumuz sezonun ilk yarısı bitmiş ve yakında sezon tamamlanacak olmasına rağmen, kulüplerimiz hala yardım beklemektedir. Bu vesile ile çok zor şartlarda çocuklarımızın ellerinden tutan, hem akıl hem de alın terlerini hepimizin çocukları için akıtan tüm amatör spor camiamıza teşekkür eder, sizlere de sezon bitmeden sözünüzü tekrar hatırlatırız." dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI