Muharrem Tutuş,”Amatör spor kulüplerimiz Fatma hanımın sözünü tutmasını bekliyor.”
Güncel
05 Kasım 2019 Salı 17:10

Muharrem Tutuş,”Amatör spor kulüplerimiz Fatma hanımın sözünü tutmasını bekliyor.”

İzmit Belediyesi’nin gerçekleştirilen Ekim ayı Meclis toplantısında gündem dışı söz alan AK Parti meclis üyesi Muharrem Tutuş, Başkan Hürriyet’e seçimlere bir gün kala amatör kulüplere attığı mesajı hatırlattı.

İzmit Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştiriliyor. Gerçekleştirilen meclis’te gündem dışı söz alan AK Partili Muharrem Tutuş, soruduğu sorularla Başkan Hürriyet’i köşeye sıkıştırdı. Seçimlerden bir gün önce amatör spor kulüplerine mesaj atarak destek isteyen Başkan Hürriyet’e bu mesajı hatırlatarak,” Her kulübe en az 10 bin TL nakit, altyapı, malzeme ve ulaşım desteği sağlayacağını taahhüt etmesine rağmen, içinde bulunduğumuz sezonun ilk yarısı bitmiş ve yakında sezon tamamlanacak olmasına rağmen, kulüplerimiz hala yardım beklemektedir.”dedi

Sezon Bitmeden Sözünüzü Tekrar Hatırlatırız

Meclis toplantısında konuşan Tutuş; "Seçimlerden bir gün önce belediye başkanının tüm amatör spor kulüplerine mesaj atarak; her kulübe en az 10 bin TL nakit, altyapı, malzeme ve ulaşım desteği sağlayacağını taahhüt etmesine rağmen, içinde bulunduğumuz sezonun ilk yarısı bitmiş ve yakında sezon tamamlanacak olmasına rağmen, kulüplerimiz hala yardım beklemektedir. Bu vesile ile çok zor şartlarda çocuklarımızın ellerinden tutan, hem akıl hem de alın terlerini hepimizin çocukları için akıtan tüm amatör spor camiamıza teşekkür eder, sizlere de sezon bitmeden sözünüzü tekrar hatırlatırız." dedi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1989
ABD'li astronom Edwin Hubble doğdu.