• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Muharrem Tutuş,”Yeşilova halkı inşaatını durduğunuz, sağlık ocağını bekliyor.”

Bugün gerçekleşen İzmit Belediye Meclis toplantısında gündem dışı söz alan AK Parti meclis Üyesi Muharrem Tutuş, Başkan Hürriyet’e İnşaatı durdurulan Yeşilova Sağlık Merkezi’ni sordu.

İzmit belediye’si meclis toplantısı yoğun gündem ve tartışmalarla devam ediyor. Gündem dışı söz alan AK Partili Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, Muharrem Tutuş Yeşilova mahallesinin sağlık ocağı problemini meclise taşıdı. “Seçimlerden önce Yeşilova mahallesine gelen ve seçimlerden sonraki ilk işinin Yeşilova mahallesinin problemlerini çözmek olduğunu söyleyen belediye başkanı, aksine sağlık ocağı inşaatını durdurdu” diyerek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Yeşilova sağlık ocağının durumunun ne olduğunu sordu.

İşte Muharrem Tutuş’un o konuşması;

AK Parti meclis üyesi Muharrem Tutuş Yeşilova mahallesinin sağlık ocağı problemini meclise taşıdı. Tutuş konuşmasında; "Yeşilova mahallemizde seçimlerden önce kaba inşaatı tamamlanan ve zemin katı sağlık ocağı olarak planlanan binanın yapımının durmasından rahatsız. Seçimlerden önce Yeşilova mahallesine gelen ve seçimlerden sonraki ilk işinin Yeşilova mahallesinin problemlerini çözmek olduğunu söyleyen belediye başkanı, aksine sağlık ocağı inşaatını durdurdu. Ve bu inşaat; mahallelinin, çocuk parkına gelen çocuk ve ailelerin rahatsız olacağı bir hal alarak, kötü alışkanlıkların yuvası oldu. Yeşilova halkı sağlık ocağını bekliyor." dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI