Muharrem Tutuş,”Yeşilova halkı inşaatını durduğunuz, sağlık ocağını bekliyor.”
Güncel
05 Kasım 2019 Salı 17:08

Muharrem Tutuş,”Yeşilova halkı inşaatını durduğunuz, sağlık ocağını bekliyor.”

Bugün gerçekleşen İzmit Belediye Meclis toplantısında gündem dışı söz alan AK Parti meclis Üyesi Muharrem Tutuş, Başkan Hürriyet’e İnşaatı durdurulan Yeşilova Sağlık Merkezi’ni sordu.

İzmit belediye’si meclis toplantısı yoğun gündem ve tartışmalarla devam ediyor. Gündem dışı söz alan AK Partili Meclis Üyesi Muharrem Tutuş, Muharrem Tutuş Yeşilova mahallesinin sağlık ocağı problemini meclise taşıdı. “Seçimlerden önce Yeşilova mahallesine gelen ve seçimlerden sonraki ilk işinin Yeşilova mahallesinin problemlerini çözmek olduğunu söyleyen belediye başkanı, aksine sağlık ocağı inşaatını durdurdu” diyerek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Yeşilova sağlık ocağının durumunun ne olduğunu sordu.

İşte Muharrem Tutuş’un o konuşması;

AK Parti meclis üyesi Muharrem Tutuş Yeşilova mahallesinin sağlık ocağı problemini meclise taşıdı. Tutuş konuşmasında; "Yeşilova mahallemizde seçimlerden önce kaba inşaatı tamamlanan ve zemin katı sağlık ocağı olarak planlanan binanın yapımının durmasından rahatsız. Seçimlerden önce Yeşilova mahallesine gelen ve seçimlerden sonraki ilk işinin Yeşilova mahallesinin problemlerini çözmek olduğunu söyleyen belediye başkanı, aksine sağlık ocağı inşaatını durdurdu. Ve bu inşaat; mahallelinin, çocuk parkına gelen çocuk ve ailelerin rahatsız olacağı bir hal alarak, kötü alışkanlıkların yuvası oldu. Yeşilova halkı sağlık ocağını bekliyor." dedi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1985
Microsoft Windows 1.0 piyasaya çıktı.