REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Muhtar Çalık Büyükakın’ı yere göğe sığdıramadı.

Kandıra Sarnıçlar Mahalle Muhtarı Recep Çalık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı yere göğe sığdıramadı. Hizmetleri aksatan bürokratlara verdi veriştirdi.

Sarnıçlar Mahalle Muhtarı Recep Çalık, uzun zamandır bozuk olan yolların, kış kendini hissettirmeden yapılması için Büyükşehir ekipleriyle iletişim halindeydi. Bozuk olan yolların yapılması için Büyükakın’a mesaj atarak ricada bulunan Muhtar Recep Çalık, hemen kendisine geri dönüş aldı. Attığı mesaj sonrası ekipler bölgeye gelerek çalışmalara başladı.  

Başkana bürokratlardan daha çabuk ulaşıyoruz

Kandıra Sarnıçlar Mahalle Muhtarı Recep Çalık yaptığı açıklamada; Uzun zamandır bozuk olan ” Karagöllü, Katçalı, Sarnıçlar mahallelerimizin yolları vatandaşlarımıza zulüm haline gelmişti.Göreve geldiğimizden beri sürekli başkanlarımız ile iletişim halindeyiz.Gerek Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gerek AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ne rica etsek hep yardımcı oluyorlar.Bizler vatandaşlarımıza gelecek hizmetler için köprü görevi görüyoruz.Ne talep ediyorsak vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamaları için.Başkanlar ile kurduğumuz iletişimi alt taraflarla kuramıyoruz.Sürekli bizim taleplerimizi erteliyor, zor durumda bırakıyorlar.Bu sebeple Büyükşehir Belediye Başkanıma mesaj atarak yaşadığımız bu durumu ifade ettim.Hemen dönüş yapılmak suretiyle, ekipler bölgeye geldi.Allah kendisinden razı olsun.Bizimle sürekli istişare halinde olan, her zaman yanımızda olduğunu hissettiren Başkanımız Tahir Büyükakın’a  çok teşekkür ediyorum.Kocaeli’nin tüm sorunlarıyla  uğraşan Başkanımıza ulaşmak alt tarafta görev yapan bürokratlara, müdürlere ulaşmaktan daha kolay.”dedi

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET