REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

NECMİ VE SEDA DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Değirmendere polis merkezi amirliğinde görevli emniyet personeli Necmi Bayar ile Mali Müşavir Seda Akçay Başiskele Wedding resteronda gerçekleşen muhteşem düğün ile dünya evine girdiler.

Nigar ve Necmi Bayar Çiftinin yakışıklı oğlu Necmi Bayar ile Bilgi ve Mümin çiftinin dünyalar güzeli kızları Seda Akçay hayatlarını birleştirdiler. Başiskele Yalı Wedding restoranda gerçekleşen görkemli düğün töreniyle dünya evine ilk adımlarını atan genç çifti sevenleri yalnız bırakmadı.En mutlu günlerini sevenleriyle geçiren genç çift ve katılımcılar unutulmaz bir gece geçirdiler.Her iki ailede misafirleriyle yakından ilgilenerek ağırladılar.Beraberliklerini evlilik ile taçlandıran Necmi ve Seda çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET