REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

O muhtar ateş püskürdü “ İntikam almayı bırakın işinizi yapın”

İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay sosyal medya hesabından ateş püskürdü. İzmit Belediyesi'ne göndermede bulunan Moğultay “intikam almayı bırakın işinizi yapın” dedi

31 Mart seçimlerinde İzmit Belediyesi CHP’ye geçmişti. Yaklaşık 7 aydır henüz elle tutulur bir şeylerin yapılmadığı İzmit’te çöplerin toplanmadığı konusu yeniden gündeme geliyor.

İzmit Belediyesinde önceki dönem Belediye Başkanı Nevzat Doğan döneminde 22 temizlik amiri bulunurken bu sayı 32 ye çıkmasına rağmen temizlik sorunu bir türlü bitmiyor. Müdüründen amirine kendi kadrosunu kurduğu temizlik işleri bir türlü 7 ay geçmesine rağmen İzmit'i temizlemeyi başaramıyor.

AK Partiye yakınlığı ile bilinen sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay mahallesinde dolmuş konteyner dışına taşmış çöplerin başında fotoğraf vererek sosyal medya hesabından göndermede bulundu

İşte o paylaşım:

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET