O muhtar ateş püskürdü “ İntikam almayı bırakın işinizi yapın”
Güncel
10 Kasım 2019 Pazar 15:42

O muhtar ateş püskürdü “ İntikam almayı bırakın işinizi yapın”

İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay sosyal medya hesabından ateş püskürdü. İzmit Belediyesi'ne göndermede bulunan Moğultay “intikam almayı bırakın işinizi yapın” dedi

31 Mart seçimlerinde İzmit Belediyesi CHP’ye geçmişti. Yaklaşık 7 aydır henüz elle tutulur bir şeylerin yapılmadığı İzmit’te çöplerin toplanmadığı konusu yeniden gündeme geliyor.

İzmit Belediyesinde önceki dönem Belediye Başkanı Nevzat Doğan döneminde 22 temizlik amiri bulunurken bu sayı 32 ye çıkmasına rağmen temizlik sorunu bir türlü bitmiyor. Müdüründen amirine kendi kadrosunu kurduğu temizlik işleri bir türlü 7 ay geçmesine rağmen İzmit'i temizlemeyi başaramıyor.

AK Partiye yakınlığı ile bilinen sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay mahallesinde dolmuş konteyner dışına taşmış çöplerin başında fotoğraf vererek sosyal medya hesabından göndermede bulundu

İşte o paylaşım:

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1985
Microsoft Windows 1.0 piyasaya çıktı.