• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Ömer Faruk Uzuner trafik kazası geçirdi

Gölcükspor Teknik Direktörü Ömer Faruk Uzuner trafik kazası geçirdi.

Olay İzmit Kandıra yolunda meydana geldi.

Pazarspor maçı öncesi Kandıra’ya ziyarete gittiği öğrenilen Uzuner’in otomobili takla attı. Uzuner'in yardımına kulüp müdürü İshak Tarcan ve babası Orhan Uzuner koştu.

Kazanın ardından Uzuner kontrol amacıyla hastaneye götürüldü. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de Ömer Faruk Uzuner’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Trafik kazası geçiren Gölcükspor Teknik Direktörü Ömer Faruk Uzuner kardeşime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah tekrarından, beterinden muhafaza eylesin. Hocamızın sağlık durumu, çok şükür gayet iyi.” notunu düştü.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI