REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Paylaşımlar bana ait değil demişti, bakın neler çıktı

İzmit Belediye’si tarafında organize edilen, “SanatFest” adlı etkinlikte sahne alan Kardelen Başak adlı şok paylaşımları ortaya çıkmıştı.

İzmit Belediyesi “Kadının Gücü” temasıyla Sanat Fest etkinliği düzenlemiş, 4 gün süren etkinlikte sahneye çıkan DJ Kardelen Başak’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı skandal dolu paylaşımlar ortaya çıkmıştı.  Kardelen Başak konuyla ilgili olarak “Paylaşımlar bana ait değil” demişti.Kardelen Başak’ın yeni paylaşımları da ortaya çıktı.

Hesaplarını askıya aldı

Yaşanan skandal olayların ardından DJ Kardelen Başak Altınsoy açıklamasının hemen ardından Twitter hesabını askıya almıştı. Fakat Facebook hesabını gözden kaçırdı. Altınsoy’un burada ki paylaşımları da kamuoyuna yansıyınca bu hesabını da ortadan kaldırdı

İşte o paylaşımlar:

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET