• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti…

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı'yı ziyaret etti. Sendika yetkilileri tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan partililer, devam eden sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

İŞÇİNİN HAKLARINI SAVUNUYORSUNUZ, TEBRİK EDİYORUM.

İl Başkanı Zafer Mutlu “Öncelikle hafta sonu yapılan Disk kongresinde en yüksek oyu alarak yönetim kurulu üyeliğine seçilmeniz bizleri bir hemşeri olarak gururlandırmıştır. Görevinizde başarılar diliyoruz. Lastik İş Sendikasının Genel Başkanının Menfur bir saldırı neticesinde vefat etmesinden sonra, yeniden birlik ve beraberliğin sağlanmasından büyük memnuniyet duymaktayız.  Saadet Partisi olarak, sivil toplum kuruluşları ile birlikte yerelde faydaları olma noktasında çalışmalar yapıyoruz. Üretime dayalı ekonomik yatırımların destekçisi olacağız. Aynı zamanda ilimizdeki lastik işverenleriyle sözleşme sürecindesiniz en hayırlı neticeler alacağınıza yürekten inanıyor ve işçi kardeşlerimizin haklarını savunma noktasındaki duruşunuzu tebrik ediyorum..” ifadelerini kullandı.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET