• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Salonda Erdoğan sürprizi

AK Parti Milletvekili, eski Başbakan Binali Yıldırım Başkan Erdoğan’ı telefonla aradı.

AK Parti Gençlik Kollarını tarafından düzenlenen “2023 AK Genç” programına katılmak amacıyla ilimize gelen eski Başbakan, İzmir milletvekili Binali Yıldırım programda sürpriz yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

Erdoğan telefonda “2023 çok önemli Ben 2023’ün sadece Kocaeli ve çevresinde değil, tüm Türkiye’de büyük bir gençlik patlaması olacağı yıl olarak görüyorum. Şuanda Türkiye’de üye kaybına rağmen yaklaşık 11 Milyon üyesi olan partiyiz. Bizim gibi hiçbir parti üye kaydına sahip değil. Gençlerin özellikle 2023 rakamına ulaşması ve Kocaeli gençlerinin yeri her zaman farklı olmuştur.

2023 gibi bir üye kaydının yapılması şevkin ve heyecanın kanıtıdır. Bundan sonrada Kocaeli’nin partimiz içinde yeri farklı olacağına inanıyorum.” dedi

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI