• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Şanlı gövde gösterisi yaptı

İYİ Parti Körfez İlçe Başkan adayı Ahmet Yücel Şanlı, delege ve destekçilerin katıldığı ve yaklaşık 300 kişinin yer aldığı yemekle yapmayı düşündüğü başkanlığı anlattı.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Ülker Gold Düğün Sarayı’nda düzenlenen yemeğe, büyükşehir ve körfez belediye meclis üyeleri, il ve ilçe eski ve yeni kurucu üyeleri, delegeler ile Pazar günkü kongrede Şanlı’nın listesinde yer alacak olan isimler katıldı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemek, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kürsüye gelen İlçe Başkan adayı Ahmet Yücel Şanlı, birlik ve beraberlik istediklerini ifade ederek, “Seçilmem halinde tüm kararları hep birlikte alacağız ve yönetimimiz şeffaf olacak. Partimizi Körfez’de daha iyi duruma getirmek ve güçlendirmek için çalışacağız. Söz verdiğim gibi ben değil biz olacak ve kararlar ortak olarak görüşülerek alınacak. Kongre sonucu ne olursa olsun partimizin büyümesi için çalışacağız” dedi.

Yemekte İl Başkanlığı için adları geçen Büyükşehir Meclis Üyesi Nurcan Acaroğlu Göktaş ve İYİ Parti Körfez İlçe Kurucu Başkanı İbrahim Ömer Toyran’da yer alarak kürsü den selamlama konuşması yaptılar. Nurcan Acaroğlu Göktaş, konuşma sonrasında Şanlı’ya Türk Bayrağı hediye etti.

Pazar günkü kongrede Ahmet Yücel Şanlı’ya destek istenen yemek sonrasında çekilen resimlerde de davetliler kalabalık guruplar oluşturdular.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI