Şanlı gövde gösterisi yaptı
Güncel
15 Şubat 2020 Cumartesi 09:59

Şanlı gövde gösterisi yaptı

İYİ Parti Körfez İlçe Başkan adayı Ahmet Yücel Şanlı, delege ve destekçilerin katıldığı ve yaklaşık 300 kişinin yer aldığı yemekle yapmayı düşündüğü başkanlığı anlattı.

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Ülker Gold Düğün Sarayı’nda düzenlenen yemeğe, büyükşehir ve körfez belediye meclis üyeleri, il ve ilçe eski ve yeni kurucu üyeleri, delegeler ile Pazar günkü kongrede Şanlı’nın listesinde yer alacak olan isimler katıldı.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemek, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kürsüye gelen İlçe Başkan adayı Ahmet Yücel Şanlı, birlik ve beraberlik istediklerini ifade ederek, “Seçilmem halinde tüm kararları hep birlikte alacağız ve yönetimimiz şeffaf olacak. Partimizi Körfez’de daha iyi duruma getirmek ve güçlendirmek için çalışacağız. Söz verdiğim gibi ben değil biz olacak ve kararlar ortak olarak görüşülerek alınacak. Kongre sonucu ne olursa olsun partimizin büyümesi için çalışacağız” dedi.

Yemekte İl Başkanlığı için adları geçen Büyükşehir Meclis Üyesi Nurcan Acaroğlu Göktaş ve İYİ Parti Körfez İlçe Kurucu Başkanı İbrahim Ömer Toyran’da yer alarak kürsü den selamlama konuşması yaptılar. Nurcan Acaroğlu Göktaş, konuşma sonrasında Şanlı’ya Türk Bayrağı hediye etti.

Pazar günkü kongrede Ahmet Yücel Şanlı’ya destek istenen yemek sonrasında çekilen resimlerde de davetliler kalabalık guruplar oluşturdular.

 

 

DİĞER HABERLER

Mutfağınıza Şıklık Katacak Davlumbaz Modelleri

Mutfakta bazı yemekleri yaparken koku çok yoğun olabilir. Ayrıca vakit geçirirken mutfakların aydınlanması gerekebilir. İşte bu süreçte mutfağınızı havalandıracak ve iklimlendirmeyi gerçekleştirecek bir ankastre davlumbaz seçebilirsiniz. Bu ürünler havayı kısa sürede temizleyerek kötü kokuları giderir. Ayrıca nem içinde muhafaza edilen yağların da mutfağa yayılmasına engel olur. Güvenlik önlemleri adına mutfaklarda yangın çıkmasını engelleyen ürünlerdir. Davlumbaz fiyatları markaya, modele, motor gücüne, tasarımına ve teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Yüksek çekiş gücüne sahip olan ürünler ultra sessiz motor özelliği, seramik ve çelik yüzey seçenekleri ve farklı aydınlatma opsiyonlarıyla satışa sunulur.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.