REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

Şener İnce’den çöp fabrikası tepkisi

Başkan Büyükakın’ın çöp depolama alanlarından birisinin Kandıra sınırları içinde bir bölgeye yapılacağını söylemesi sonrası AK Parti İzmit Belediye Meclis üyesi Şener İnce’den tepki geldi.

Kocaeli’de yeni çöp depolama tesisleri ile ilgili bir açıklama yapan Büyükşehir belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra F Tipi Cezaevi yakınlarına kurulacağı açıkladı. Büyükakın’ın bu açıklamasının ardından AK Parti’li Şener İnce’den şok bir paylaşım geldi.

AK Parti İzmit Belediye meclis üyesi Şene İnce, Kandıra’ya yapılması planlanan çöp depolama tesisine şu sözlerle tepki gösterdi.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI