REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Sezer, “Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız”

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Sezer, Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız” dedi.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür Dayanışma Derneği’ni ziyaret edip, Dernek Başkanı Nuri Akyol ve üyeleriyle bir araya geldi. Gölcük için 5 yıllık planda hayata geçireceğimiz projeleri kendilerine aktardık, onların fikir ve önerilerini aldı.

 

YENİ ESERLER KAZANDIRACAĞIZ

 “Gölcük’ü yarınlara hazırlayacak olan projelerimiz hazır” diyen Sezer, “Gölcük’ü ticari, sosyal, kültürel ve sportif yönden geliştirecek projelere öncelik vereceğiz. 5 yıllık planda hayata geçireceğimiz projelerle artık insanımız bazı sosyal ve ticari ihtiyaçlarını karşılamak için başka ilçelere ve kentlere gitmesine gerek kalmayacak. Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız” dedi.

 

STK’LAR BİZİM ZENGİNLİĞİMİZ

Sezer konuşmasının devamında ise “Cumhurbaşkanımızın da her fırsatta işaret ettiği gibi gönül belediyeciliği bizim en önemli şiarımız.  Bununla birlikte gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliğimizle pekiştirerek Gölcüğümüz için çalışacağız. Bu noktada en büyük yardımcımız ise STK’larımız olacak. Belli aralıklarla toplantılar düzenleyerek, sizlerin fikirlerinden yararlanacağız” dedi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET