Sezer, “Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız”
Güncel
05 Mart 2019 Salı 17:12

Sezer, “Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız”

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Sezer, Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız” dedi.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve İlçe Başkanı Çetin Seymen ile birlikte Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür Dayanışma Derneği’ni ziyaret edip, Dernek Başkanı Nuri Akyol ve üyeleriyle bir araya geldi. Gölcük için 5 yıllık planda hayata geçireceğimiz projeleri kendilerine aktardık, onların fikir ve önerilerini aldı.

 

YENİ ESERLER KAZANDIRACAĞIZ

 “Gölcük’ü yarınlara hazırlayacak olan projelerimiz hazır” diyen Sezer, “Gölcük’ü ticari, sosyal, kültürel ve sportif yönden geliştirecek projelere öncelik vereceğiz. 5 yıllık planda hayata geçireceğimiz projelerle artık insanımız bazı sosyal ve ticari ihtiyaçlarını karşılamak için başka ilçelere ve kentlere gitmesine gerek kalmayacak. Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle Gölcük’e yeni eserler kazandıracağız” dedi.

 

STK’LAR BİZİM ZENGİNLİĞİMİZ

Sezer konuşmasının devamında ise “Cumhurbaşkanımızın da her fırsatta işaret ettiği gibi gönül belediyeciliği bizim en önemli şiarımız.  Bununla birlikte gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliğimizle pekiştirerek Gölcüğümüz için çalışacağız. Bu noktada en büyük yardımcımız ise STK’larımız olacak. Belli aralıklarla toplantılar düzenleyerek, sizlerin fikirlerinden yararlanacağız” dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.