REKLAMI KAPAT
  • 6.7796 TL
  • 7.6897 TL
  • 8.5762 TL
KOCAELİ

Sırça Köşkten açıklama: Ne baskın var ne silah

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Melih Özkaraaslan’ın Sırça Köşk’te silah çektiği iddialarını mekanın sahibi yalanladı. Meryem Ustaoğlu, “Ne baskın var ne de silah” dedi ve tutanakları gösterdi

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Melih Özkaraaslan’ın Sırça Köşk isimli mekana kalabalık bir grupla baskın yaptığı ve bir vatandaşa silah çektiği iddialarını mekanın sahibi Meryem Ustaoğlu yalanladı. Böyle bir olayın yaşanmadığını ve yazılanlar nedeniyle şaşkınlık içinde olduğunu kaydeden Ustaoğlu, “İşin ilginç yanı, oyan mekanın içinde de olmadı” dedi.

TARTIŞMA YAŞANDI

Ustaoğlu, çarşamba günü saat 18.00 sularında mekanlarının önünde iki vatandaşın tartışma yaptığını ifade ederek, “Bir vatandaş aracını yanlış yere park etmek istedi ve yoldan geçen bir vatandaşla tartışma yaşadı. Alkollü olduğunu düşündüğüm vatandaş, tartışmanın kalabalık bir grupla vatandaşın üzerine yürüdü. Bu sırada bir hengame yaşandı ve vatandaşlar mekanın önüne geldi” dedi. Melih Özkaraaslan’ın da sahilde olduğu için mekana geldiğini ifade eden Ustaoğlu, “Melih Özkaraaslan bizim kardeşimiz. Hemen olaya müdahil oldu ve kavgayı ayırmak için çaba harcadı. Ne baskın var ne de silah. Melih Özkaraaslan’ın silah çekmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Zaten tutanakta da yazıyor. Küçük bir park tartışmasının ardından olay nerelere geldi. Kamera kayıtlarını isteyen inceleyebilir” dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET