Sırça Köşkten açıklama: Ne baskın var ne silah
Güncel
07 Ekim 2019 Pazartesi 18:46

Sırça Köşkten açıklama: Ne baskın var ne silah

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Melih Özkaraaslan’ın Sırça Köşk’te silah çektiği iddialarını mekanın sahibi yalanladı. Meryem Ustaoğlu, “Ne baskın var ne de silah” dedi ve tutanakları gösterdi

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı ve Meclis Üyesi Melih Özkaraaslan’ın Sırça Köşk isimli mekana kalabalık bir grupla baskın yaptığı ve bir vatandaşa silah çektiği iddialarını mekanın sahibi Meryem Ustaoğlu yalanladı. Böyle bir olayın yaşanmadığını ve yazılanlar nedeniyle şaşkınlık içinde olduğunu kaydeden Ustaoğlu, “İşin ilginç yanı, oyan mekanın içinde de olmadı” dedi.

TARTIŞMA YAŞANDI

Ustaoğlu, çarşamba günü saat 18.00 sularında mekanlarının önünde iki vatandaşın tartışma yaptığını ifade ederek, “Bir vatandaş aracını yanlış yere park etmek istedi ve yoldan geçen bir vatandaşla tartışma yaşadı. Alkollü olduğunu düşündüğüm vatandaş, tartışmanın kalabalık bir grupla vatandaşın üzerine yürüdü. Bu sırada bir hengame yaşandı ve vatandaşlar mekanın önüne geldi” dedi. Melih Özkaraaslan’ın da sahilde olduğu için mekana geldiğini ifade eden Ustaoğlu, “Melih Özkaraaslan bizim kardeşimiz. Hemen olaya müdahil oldu ve kavgayı ayırmak için çaba harcadı. Ne baskın var ne de silah. Melih Özkaraaslan’ın silah çekmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Zaten tutanakta da yazıyor. Küçük bir park tartışmasının ardından olay nerelere geldi. Kamera kayıtlarını isteyen inceleyebilir” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:30
07:11
12:56
15:55
18:19
19:48

TARİHTE BUGÜN

22 Ekim 1997
Kültür Bakanlığı, Oscar'a gidecek film olarak Eşkıya'yı seçti.