Söğüt, “Temel amaç insana dokunmak”
Güncel
19 Nisan 2019 Cuma 13:00

Söğüt, “Temel amaç insana dokunmak”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK temsilcilerini makamında ağırladı. ‘Temel amacımız insana dokunmak olacak’ diyen Söğüt, “Tüm paydaşlarımızla birlikte Körfez’i geleceğe hazırlayacağız” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, çok sayıda STK temsilcisini makamında ağırladı. Ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Söğüt, “Milletimizin teveccühü ile göreve başladık. İnşallah bizde hemşerilerimizin desteklerine layık olmak için üzerimize düşeni yapacağız. Tüm paydaşlarımızla birlikte Körfez’i geleceğe hazırlamak adına adımlar atacağız” dedi.

 

TAKİPÇİSİ OLACAKSINIZ

“Şehrin tüm dinamikleri ile ortak akılla birlikte Körfez’i geleceğe taşımak için bir yol haritası belirleyeceğiz” diyen Söğüt, “Bunu da ilçemizdeki STK’larla belirli aralıklar bir araya gelerek istişare ile yapacağız. Şehrimizin geleceğine ilişkin çıkan kararlar proje zaman takvimine bağlanarak adım adım gerçekleştirilecek. Sizler de atacağımız her adımın takipçisi olacaksınız” dedi.

 

BİRLİKTE ADIM ATACAĞIZ

STK’ların yürüttüğü projelerin kentin geleceğine yapacağı katkının farkında olduklarını ve bu konuda her zaman destek sunacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Sivil Toplum Kuruluşlarımız bizler için önemli. Birlikte adımlar atacağız, birlikte gelinen noktayı değerlendireceğiz. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:25
05:36
13:18
17:16
20:37
22:30

TARİHTE BUGÜN

18 Temmuz 1932
Ezanın Arapça okunması Türkiye genelinde resmen yasaklandı.