REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

Söğüt, “Temel amaç insana dokunmak”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, STK temsilcilerini makamında ağırladı. ‘Temel amacımız insana dokunmak olacak’ diyen Söğüt, “Tüm paydaşlarımızla birlikte Körfez’i geleceğe hazırlayacağız” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, çok sayıda STK temsilcisini makamında ağırladı. Ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Söğüt, “Milletimizin teveccühü ile göreve başladık. İnşallah bizde hemşerilerimizin desteklerine layık olmak için üzerimize düşeni yapacağız. Tüm paydaşlarımızla birlikte Körfez’i geleceğe hazırlamak adına adımlar atacağız” dedi.

 

TAKİPÇİSİ OLACAKSINIZ

“Şehrin tüm dinamikleri ile ortak akılla birlikte Körfez’i geleceğe taşımak için bir yol haritası belirleyeceğiz” diyen Söğüt, “Bunu da ilçemizdeki STK’larla belirli aralıklar bir araya gelerek istişare ile yapacağız. Şehrimizin geleceğine ilişkin çıkan kararlar proje zaman takvimine bağlanarak adım adım gerçekleştirilecek. Sizler de atacağımız her adımın takipçisi olacaksınız” dedi.

 

BİRLİKTE ADIM ATACAĞIZ

STK’ların yürüttüğü projelerin kentin geleceğine yapacağı katkının farkında olduklarını ve bu konuda her zaman destek sunacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Sivil Toplum Kuruluşlarımız bizler için önemli. Birlikte adımlar atacağız, birlikte gelinen noktayı değerlendireceğiz. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET