Söz masada, sohbetler gönülde
Güncel
16 Mart 2019 Cumartesi 14:16

Söz masada, sohbetler gönülde

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze'de bulunan bir kafeye çat kapı ziyaret düzenleyerek, kafede vakit geçiren vatandaşların masasına oturup sohbet etti.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, yaptığı çat kapı ziyaretlerle vatandaşları şaşırtıyor. AK Parti Gebze Gençlik Kolları'nın düzenlemiş olduğu "Söz masada gönül sohbetleri" programı kapsamında Gebze'de bulunan bir kafeye çat kapı ziyaret gerçekleştiren Zinnur Büyükgöz, kafede aile ve arkadaşlarıyla vakit geçiren gençlerle buluştu. Bir anda karşılarında Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz'ü gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Bir masadan müsade isteyerek sohbetlerine ortak olan Büyükgöz, "Biz Gebze'ye ve gençlerimize sevdalıyız. Gençlerimize karşı olan sorumluluğumuz için gece gündüz çalışacak, en büyük enerji ve desteği de yine gençlerimizden alacağız" dedi.

 

KODLAMA SINIFLARIYLA GELECEĞİ KODLAYACAĞIZ

Gebze'de gençlerin teknolojiyi kullanan değil, üreten konumuna ulaşması için proje geliştireceklerini dile getiren Büyükgöz, "Biz Gebze'de küçük çocuklar için kreşler, öğrencilerimiz için etüt merkezleri projesini hayata geçireceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kodlama eğitimi alabileceği sınıflar oluşturacağız. Teknolojiyi kullanan ve onun esiri olan gençler değil, teknolojiyi üreten gençler istiyoruz" dedi.

 

GEBZE TRAFİĞİNE ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ

Gebze-Halkalı Marmaray hattının geçtiğimiz günlerde açıldığını ifade eden Büyükgöz, "Gebzeli hemşerilerimiz artık tek vasıta ile Halkalı'ya kadar ulaşabilecek. Darıca-Gebze OSB Metro Hattı'nın inşa çalışmaları devam ediyor. Gebze trafiğini yeniden ele alacak ve hazırlayacağımız ulaşım master planı ile trafik sıkışıklıklarını akışkan hale getirecek çözümler üreteceğiz. Gebze'nin öncelikli ihtiyaçlarını biliyoruz. Doğru zamanda doğru yatırım yaparak kamu kaynaklarını en verimli bir şekilde hizmete dönüştürmek için gayret göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.