REKLAMI KAPAT
  • 6.8741 TL
  • 7.7564 TL
  • 8.6619 TL
KOCAELİ 30°

Tahir Başkanın nezaketinin sadakası hepinize yeter!

CHP Milletvekili Haydar Akar’ın açıklamalarına AK Partili Nedim Ocak’tan sert cevap

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın düzenlediği basın toplantısı günlerdir konuşulmaya devam ediliyor. O toplantıda Büyükakın’ın “ Ben tek siz hepiniz” açıklamasına CHP İl binasında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan PM Üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, tepki gösterdi.Akar açıklamasında .” 7 AK Parti Milletvekilini de al gel Kocaeli’yi konuşalım diyebilirim. Ancak kendisine sorulan soruları bir tarafa bırakarak sadece Ben diyerek seviyeden uzak bir dil kullanan Sayın Başkan samimi iseniz buyurun gelin istediğiniz yerde program da Kocaeli’nin sorunlarını ve geçen 15 yıllık dönemdeki lale devrini konuşalım. Dedi

CHP Milletvekili Akar’ın açıklamalarının ardından, tepkiler de gelmeye başladı.Akarı’ı sert bir dille eleştiren AK Partili Nedim Ocak sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Akar için “Sen seviyesizlik görmek istiyorsan, İlk önce kendi partili Belediye başkanlarına, milletvekili arkadaşlarına bak ”dedi

İşte Nedim Ocak’ın o paylaşımı;

Sayın akar!
Öyle bir konuşmuş ki!
Birden gülesim geldi
Neymiş, Tahir Başkan bir belediye başkanına yakışmayacak seviyeden uzak konuşma yapmışmış..
SAYIN akar,
Sen seviyesizlik görmek istiyorsan! İlk önce kendi partili Belediye başkanlarına, milletvekili arkadaşlarına bak!
Tahsin Tarhan’ının “deve kuşu ” benzetmesini nereye koyacağız?
TBMM Genel Kurulu’nda CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’e yönelik “Hanımefendiye haddini bildirin” demesini nereye koyacağız?
Sizin yandaşlarınıza yaptırdığınız özel haberlerle, attığınız iftiraları, yalan yanlış içi boş amacı itibar suikasti olan eylemlerinizi nereye koyacağız?
Proje üretmiyor!
Polemik yapıyor!
Demeden önce, geçmişinize bir bakın!
Polemiklerin babaannesini kimin yaptığını kent kamuoyu gayet iyi biliyor
Tahir Başkan’dan korktuğunuzu beklediğinizden de başarılı bulduğunuzu biliyoruz..
Hep bir ağızdan hep birlikte yaptığınız salvolar bunu çok açık gösteriyor.
Nezaketi, saygınlığı ve hoşgörüsüyle kısa sürede Kocaelinin gönlüne taht kuran Tahir Başkanın siyasi nezaketinin sadakası hepinize yeter!

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET