REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

Top oynarken düşen çocuk öldü

Derince Yenikent mahallesinde arkadaşlarıyla site bahçesinde top oynayan 7 yaşındaki Yiğit Efe Deniz aniden fenalaştı tüm çabalara rağmen vefat etti.

Büyük üzüntüye neden olan olay Yenikent Mahallesi Ebru  Sokak'ta  dış taş Sitesi bahçesinde yaşandı. Derince Öğretmenler İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi olan 7 yaşındaki Yiğit Efe Deniz arkadaşlarıyla Bahçede top oynamaya başladı. Oyun oynarken aniden fenalaşan küçük çocuk arkadaşlarının gözleri önünde yere yığıldı. Çocukların çığlıklarıyla bahçeye Koşan aile komşular hemen ambulans çağırdılar ve yapılan ilk müdahale sonrasında Yiğit Efe Deniz Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Ancak olay yerinde Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen küçük çocuk kurtarılamayarak vefat etti.

Yiğit Efe denizin ölüm nedeninin belirlenmesi için savcılık kararıyla otopsi yapıldıktan sonra küçük çocuk toprağa verilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Ilk bulgular küçük çocuğun gizli kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş olabileceği yönünde gelişirken kesin ölüm nedenini otopsi incelemesinden sonra belli olacağı belirtiliyor.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET