TURAN VE ÖLMEZ’DEN ELLİBEŞ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Güncel
08 Ağustos 2019 Perşembe 17:36

TURAN VE ÖLMEZ’DEN ELLİBEŞ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri ile birlikte, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, “ Partimizin kuruluşundan bu yana içinde olan teşkilatlarımızı tanıyan ve üç dönem belediye başkanlığı yapmış il başkanımızın önderliğinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yol haritasında hep birlikte güçlü Türkiye için vatandaşlarımıza hizmet yolunda çalışacağız. Kocaeli Teşkilatlarımız olarak 2023 hedeflerine İl Başkanımız ile birlikte güçlü bir şekilde gideceğiz. Kandıra İlçe Teşkilatımız olarak Başkanımıza ve yeni yönetimine görevinde başarılar diliyoruz.’’dedi.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan;  “Değerli İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve yeni yönetim kurulu üyesi dava arkadaşlarımıza hayırlı olsun temennilerimizi bu ziyaret vesilesiyle bir kez daha ilettik. Rabbim sayın il başkanımıza çıktığı bu hizmet yolunda kolaylıklar nasip eylesin inşallah. Kandıra’mız her yönüyle gelişmeye devam ediyor. Bizlerde İlçe Teşkilatımız ile uyum içerisinden ilçemize hizmet çıtasını arttırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kandıra’da Ak Parti çıtasını daha da yukarıya çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız.’’ dedi.

 

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise yaptığı konuşmada “Biz güzel projeleri hep beraber hayata geçirebilmek için birbirimize destek olacağız. Başarılı bir ilçe başkanımız ve belediye başkanımız var. İnşallah Kandıra halkımıza güzel hizmetler sunulmasına biz de vesile olacağız. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı olarak 24 saat hemşehrilerimizin yanındayız.” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından Başkan Turan ve İlçe Başkanı Ölmez, İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e hediye takdim ettiler.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:17
08:05
13:04
15:26
17:41
19:17

TARİHTE BUGÜN

09 Aralık 1893
İstanbul'da günlerce süren soğuk hava yüzünden Haliç dondu.