REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı Aziz Bakır öncülüğünde kuruldu

Türkliye Gençlik ve Spor Teşkilatı, kuruluş evraklarını valiliğe teslim ederek resmen kuruldu.

Türkiye genelinde kuruluşunu hızlandırarak gençlik ve spor alanında faaliyet gösterecek Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı Kocaeli’de kuruluşunu tamamladı. Aziz Bakır’ın İl Başkanlığında kurulan Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı kısa sürede yönetimini kurmaya hazırlanıyor.Kuruluş evraklarını Valiliğe teslim etmesinin ardından Gazetemize ziyarette bulunan Aziz Bakır dernek hakkında bilgilendirmelerde bulundu.Gerçekleşen ziyarette Marmara Bölge Başkanı Ömer Uçar da eşlik etti.

 

Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı hakkında bilgilendirmeler yapan Kocali İl Başkanı Aziz Bakır yaptığı açıklamasında şunları söyledi ;” Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı, sessiz çoğunluğun sesi olabilmek için, dürüst, erdemli, maneviyatı güçlü, ahlaklı, inançlarına sahip çıkan, inançlarını yaşayan ve yaşatan, bilinçli, tarihini, kültürünü medeniyetini bilen, yaşayan ve yaşatan gençlik için kuruldu. Sağ duyulu gençleri bir araya getirmek, bir araya gelerek birlik olmak diri olmak ve iri olma yolunda gayret göstermek.Genel Başkanımız Hakan Polat'ın 8 buçuk yıl önce Ankara Akyurt’ta  yaktığı meşale hamdolsun tüm Türkiye'ye yayıldı. Türkiye’nin her yerinde her köşesinde Sağ duyulu genç yetiştirmek gençleri birlik içinde olmak ve Türkiye'yi daha ileri seviyelere taşımak için canla başla Çalışmak üzere Kocaeli il başkanlığı görevini üstlendik. Yönetim kurma çalışmalarına en yakın zamanda başlayarak, çalışmalarımızı tüm kamuoyu ile paylaşacağız.

                          

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI