Uğur Koştur’a önemli görev
Güncel
10 Haziran 2019 Pazartesi 15:46

Uğur Koştur’a önemli görev

CHP’nin İzmit Belediyesi eski meclis üyelerinden olan Uğur Koştur önemli bir görevin başına geçiyor.

Bugün İzmit Belediyespor’da ve İzmit Gençlik Gelişim Spor’da kongre heyecanı yaşanıyor. Kulüpte İzmit Belediyesi Kültür ve Turizm Müdürü Muhammet Öztürk’ün devam ettirdiği başkanlık görevini Yusuf Erenkaya devralıyor. Bugünkü kongrede tek aday Yusuf Erenkaya. Erenkaya, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde öncesinde CHP’den İzmit Belediye Meclis üyesi aday adaylığı başvurusu da yapmıştı. Öte yandan İzmit Belediye Meclisi’nin eski CHP’li üyesi Uğur Koştur ise İzmit Gençlik Gelişim Spor’a başkan oluyor. Burada da tek aday Uğur Koştur. Kongreler bugün sona erecek ve yeni başkanlar göreve başlayacak.

DİĞER HABERLER

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Yıllardır süren sancılı süreç sonunda kadro talepleri gerçekleşen taşeron işçiler sonunda kadroya alınarak 4/D statüsüne kavuştu. Taşeron işçiler kamu işçisi statüsüne (4D) geçirilen kişiler başlangıçta mevcut şartlarla kadroya alındı. Ancak bu işçilerin ileride vakti saati geldiğinde toplu iş sözleşmesi yapılırken pazarlık hakkı olacak. Bu anlamda mevcut maaşların ve özlük haklarının iyileştirilmesi söz konusu. Bu bağlamda Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Millet İttifakı'nda HDP çatlağı! İpler kopuyor!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın katıldığı bir televizyon programında ittifakı CHP için kullandığı "Kimse bizi HDP ile anayasa hazırlamaya çalışan CHP ile yan yana koymasın" sözlerine CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın “Bu tür değerlendirmelerle Millet İttifakı’nı değersizleştirmeye çalışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur” cevabını vermesi iş birliği kopuyor mu sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.