REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

ÜLKÜ OCAKLARINDAN BAŞKAN TURAN’A ZİYARET

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, İl Yönetimi, Kandıra Ülkü Ocakları Başkanı Abdülkadir Melikoğlu ve Yönetimini, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Av. Yunus Emre Kurt,” 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile belediye başkanlığına seçilen başkanımız Sayın Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz”. dedi. Başkan Turan, ziyaretlerinden dolayı ülkü ocakları başkanı ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ileterek, ” Ülkü Ocakları, her zaman zalime meydan okuyan, mazluma kol kanat geren kadim Türk töresinin takipçisi olmuşlardır ve olmaya da devam edecektir. Biz de var olduğumuz sürece sizlere destek olacağız. Kandıra’mızın bekası ve vatandaşlarımızın hukukuna sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu noktada bana inanıp, beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Kandıra’mız hepimizin. Yeni dönemde yeni proje ve çalışmalarımızla ilçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET