Vali Aksoy'dan açıklama! Kocaeli’de herhangi bir sorun gözükmemektedir..
Güncel
26 Eylül 2019 Perşembe 17:47

Vali Aksoy'dan açıklama! Kocaeli’de herhangi bir sorun gözükmemektedir..

Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy, İstanbul Silivri’de meydana gelen ve ilimizde de hissedilen 5,8 büyüklüğündeki deprem ile ilgili AFAD’da oluşturulan kriz merkezinde incelemelerde bulundu.

Yardımcıları Dursun Balaban ve Ali Ada, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, Defterdar Dursun Ali Özel, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, AFAD İl Müdürü Salim Tekoğul, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Mehmet Erkoç, Tarım VE Orman  İl Müdürü Nuri Al ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İsmet Çalışkan katıldı.

 

Kriz merkezinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu açıklamalarında; “İstanbul’da yaşanan deprem Kocaeli’nde de belirli noktalarda hissedildi. Kocaeli’nde hemen kriz merkezi oluşturuldu ve bu noktada alınabilecek tedbirler ile ilgili çalışmalar başlatıldı. Hasar konusuyla ilgili  Valiliğimize ve AFAD’da herhangi bir şey intikal etmiş değildir. İntikal eden noktalar olduğu takdirde, ekiplerimiz hazır ve onlarla ilgili değerlendirmeleri yapacaktır. Şu aşamada Kocaeli’de herhangi bir sorun gözükmemektedir. Bu tür olay olduğunda herkesin sağduyulu bir şekilde davranması  büyük önem taşımaktadır.” diyen Vali Aksoy, herkese geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1522
Osmanlı, Rodos'u fethetti.