REKLAMI KAPAT
  • 6.8658 TL
  • 7.7028 TL
  • 8.5085 TL
KOCAELİ 28°

Yangından kaçarken düşmüştü, acı haber geldi

Körfez Fatih Mahallesi Meriç Sokak’ta meydana gelen ev yangınında alevlerden kaçarken ikinci kattan düşen kadın kurtarılamadı.

Yangın sonrasında ağır yaralanan eşi ile birlikte Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan Seher Çalışkan (55) yapılan tüm müdahalelere rağmen 6 gün sonra geçirdiği beyin kanaması ve yanık yaraları nedeniyle hayatını kaybetti.

Düşme ve yanık sonucu hayatını kaybeden Seher Çalışkan, Körfez Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi. Aynı olayda yanıklar nedeniyle yaralanan Nezih Çalışkan’ın tedavisine devam ediliyor.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET