Yazıcı istifa etme gerekçesini açıkladı!
Güncel
20 Eylül 2019 Cuma 14:59

Yazıcı istifa etme gerekçesini açıkladı!

Görevinden istifa eden AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı istifa etme gerekçesini açıkladı.

Yaklaşık iki yıldır AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Betül Yazıcı, görevinden istifa etti. İstifasının ardından basın açıklaması yapan Taştekin “Sağlık problemlerim seçim süreci sonrası da devam eden yüksek tempolu teşkilat çalışmalarına müsaade etmediği için görevimden ayrılma zorunluluğu doğurmuştur.” dedi

 

İşte Betül Yazıcı'nın açıklaması..

 

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin geleceğini inşası bakımından kutlu bir misyona sahip AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini 26 Kasım 2017 tarihinde üstlendim.

Bu süreçte çok önemli seçimler ve teşkilat çalışmalarını mahallelerdeki sandık görevlilerimizden, ilçe yöneticilerimize kadar hep birlikte büyük bir özveriyle yerine getirmenin huzuru içindeyim.

Sağlık problemlerim seçim süreci sonrası da devam eden yüksek tempolu teşkilat çalışmalarına müsaade etmediği için görevimden ayrılma zorunluluğu doğurmuştur.

AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Sn.Mehmet Ellibeş başta olmak üzere bu süreçte bana ve ekibime destek olan il-ilçe kademe başkanları ve yönetimlerine, İzmit İlçe Kadın Kollarında beraber görev yaptığım yönetim kurulu arkadaşlarıma, tüm mahalle başkanları ve yönetimlerine teşekkürü borç biliyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sağlığım el verdiği ölçüde partime ve kutlu yürüyüşe katkılarım büyük bir bağlılık içinde devam edecektir.

Saygılarımla, kamuoyuna duyurulur.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1522
Osmanlı, Rodos'u fethetti.