YERİNDE GÖREREK ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ
Güncel
18 Nisan 2019 Perşembe 12:31

YERİNDE GÖREREK ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ

Körfezli muhtarları ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Bir mahallemizde sıkıntı varsa, muhtarımız ile birlikte o sıkıntıyı yerinde görerek inceleceğiz. Detayları görmeden çözüm üretmek zordur” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar ve mahalle muhtarlarını ağırladı. Körfez Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Özcan Efe’nin de katıldığı ziyarette muhtarları belediye meclis salonunda ağırlayan Şener Söğüt, tek tek muhtarları tebrik etti, kendisine iletilen tebrikleri de kabul etti. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Söğüt, “Bizim gibi sizler de seçim sürecini atlattınız ve görevinizin başındasınız. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

 

BİRLİKTE DEĞERLENDİRECEĞİZ

“Oldukça güzel bir seçim süreci geçirdik” diyen Şener Söğüt, “Seçim sürecini tamamladık. Bundan sonra da yine kardeşlik ruhu içerisinde, bir ve beraber olarak görevimize devam ederek, ilçemizin ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle çalışacağız. Belirli aralıklarla da bir araya gelerek sizlerin talep ve önerilerini dinleyeceğiz, birlikte değerlendireceğiz” dedi.

 

“BİZZAT YERİNDE GÖRECEĞİM”

“Muhtarlarımız ile mahalleleri gezerek sıkıntıları bizzat yerinde göreceğiz” diyen Söğüt, “Siyasette benim 17 yıllık aktif siyaset içerisinde gördüğüm bu. Detayları görmeden, hissetmeden çözümünü bulmak zordur. İçinde olmak lazım” dedi. Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar da muhtarlar adına Şener Söğüt’e çiçek takdim etti, görevinde başarılar diledi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:20
06:10
13:14
17:00
19:56
21:32

TARİHTE BUGÜN

23 Ağustos 1944
Son halife Abdülmecit vefat etti.