REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

Yılmaz’dan Efe’ye destek “İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez”

Tavşantepe Mahalle muhtarı ve muhtarlar derneği Kocaeli şube başkanı İbrahim Efe’nin İzmit belediyesinden çıkarılmasının yankıları halen devam ediyor.

Yaşanan olayın ardından bir çok isim İbrahim Efe’nin yanında olduğunu belirtmişti. Efe’ye bir destek’te AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’dan geldi. Yılmaz yaptığı açıklamada “İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez” dedi

İşte Yılmaz’ın o açıklaması:

“İzmitimizin yetiştirdiği bir değer olarak gördüğüm, efendiliği, mütevaziliği, herkesin derdini kendine dert edinen diğergam kişiliği, mahallesinin sorunlarının çözümünde gece gündüz ortaya koyduğu gayreti ile örnek genç Tavşantepe Muhtarımız İBRAHİM EFE kardeşimizin, CHP’li İzmit belediyesinin partizan, ötekileştiren düşmanca tavrıyla işine son verildiğini üzüntüyle öğrendim.

Muhtarlığı döneminde çalışma performansıyla her kesimin takdirini kazanan, karşısına aday dahi çıkmayan bir Muhtarı, alçakça “Çalışmıyor” iftirası atarak lekelemeye çalışmaktan da çekinmemişler. CHP’nin bu çamur ve çukur siyasetinin elbette bir bedeli olacak!

İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez. Zamanı geldiğinde Hesabını da sorar! İbrahim Muhtarım, Tavşantepe için, İzmit için durmak yok, hizmete devam inşallah!”

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET