Yılmaz’dan Efe’ye destek “İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez”
Güncel
15 Ekim 2019 Salı 16:17

Yılmaz’dan Efe’ye destek “İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez”

Tavşantepe Mahalle muhtarı ve muhtarlar derneği Kocaeli şube başkanı İbrahim Efe’nin İzmit belediyesinden çıkarılmasının yankıları halen devam ediyor.

Yaşanan olayın ardından bir çok isim İbrahim Efe’nin yanında olduğunu belirtmişti. Efe’ye bir destek’te AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’dan geldi. Yılmaz yaptığı açıklamada “İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez” dedi

İşte Yılmaz’ın o açıklaması:

“İzmitimizin yetiştirdiği bir değer olarak gördüğüm, efendiliği, mütevaziliği, herkesin derdini kendine dert edinen diğergam kişiliği, mahallesinin sorunlarının çözümünde gece gündüz ortaya koyduğu gayreti ile örnek genç Tavşantepe Muhtarımız İBRAHİM EFE kardeşimizin, CHP’li İzmit belediyesinin partizan, ötekileştiren düşmanca tavrıyla işine son verildiğini üzüntüyle öğrendim.

Muhtarlığı döneminde çalışma performansıyla her kesimin takdirini kazanan, karşısına aday dahi çıkmayan bir Muhtarı, alçakça “Çalışmıyor” iftirası atarak lekelemeye çalışmaktan da çekinmemişler. CHP’nin bu çamur ve çukur siyasetinin elbette bir bedeli olacak!

İzmit halkı kendi evladını elaleme yem etmez. Zamanı geldiğinde Hesabını da sorar! İbrahim Muhtarım, Tavşantepe için, İzmit için durmak yok, hizmete devam inşallah!”

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25

TARİHTE BUGÜN

12 Kasım 1799
İlk meteor yağmuru kaydedildi.