Yürüyüş yolu siyasi reklam alanına döndü
Güncel
10 Haziran 2019 Pazartesi 23:33

Yürüyüş yolu siyasi reklam alanına döndü

CHP ve İyi parti tarafından yürüyüş yoluna asılan siyasi pankartların 19 Mayıs bayramının üzerinden haftalar geçmesine rağmen kaldırılmamasına vatandaşların tepkisi üzerine haber yapmıştık. Bayramın üzerinden haftalar geçmesine rağmen hâlâ kaldırılmadı.

19 Mayıs bayramı için yürüyüş yoluna görmeye alışık olmadığımız büyük ebatta siyasi pankartlar asılmıştı. Asılan siyasi pankartların 19 Mayısın üzerinden haftalar geçmesine rağmen hâlâ durmasına bazı vatandaşlar tepki göstermiş ve bizlere ulaşan şikayetleri haberleştirmiştik. 19 Mayıs bayramının üzerinden haftalar geçmesine rağmen hâlâ asılı duran pankartlara vatandaşlar yıpranmış olmasından dolayı da yürüyüş yolunda görüntü kirliliği yarattığını dile getirdi. -

Seçimler dönemi dışında hiç görmediğimiz partilerin pankartları artık adım başı görülmeye başlandı. Özel günlerin üzerinden haftalar geçmesine rağmen pankartları toplamaya İzmit belediyesine de vatandaşın tepkileri artmaya devam ediyor.

DİĞER HABERLER

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Yıllardır süren sancılı süreç sonunda kadro talepleri gerçekleşen taşeron işçiler sonunda kadroya alınarak 4/D statüsüne kavuştu. Taşeron işçiler kamu işçisi statüsüne (4D) geçirilen kişiler başlangıçta mevcut şartlarla kadroya alındı. Ancak bu işçilerin ileride vakti saati geldiğinde toplu iş sözleşmesi yapılırken pazarlık hakkı olacak. Bu anlamda mevcut maaşların ve özlük haklarının iyileştirilmesi söz konusu. Bu bağlamda Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Millet İttifakı'nda HDP çatlağı! İpler kopuyor!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın katıldığı bir televizyon programında ittifakı CHP için kullandığı "Kimse bizi HDP ile anayasa hazırlamaya çalışan CHP ile yan yana koymasın" sözlerine CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın “Bu tür değerlendirmelerle Millet İttifakı’nı değersizleştirmeye çalışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur” cevabını vermesi iş birliği kopuyor mu sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.