GENÇ-İMO ÜYELERİ ZERAY İNŞAAT ŞANTİYELERİNİ GEZİ
Sektör
27 Mart 2019 Çarşamba 09:30

GENÇ-İMO ÜYELERİ ZERAY İNŞAAT ŞANTİYELERİNİ GEZİ

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve şubenin gençlik kolları olan genç-İMO üyeleri geçtiğimiz hafta içi Zeray İnşaat A.Ş’nin şantiyelerine teknik gezi düzenledi.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut’un da öğrencilere eşlik ettiği gezi öncelikle İSG sunumuyla başladı. Daha sonra şantiyede uyulması gereken kurallar ve yasaklar anlatıldı.

İNŞAAT SAHASINI GEZDİLER


Geleceğin inşaat mühendisi adayları, Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilen Zeray Güneşi projesi ve Kartepe'de inşa edilenen Forum Anatolia Kartepe projesinin şantiyesinde incelemelerde bulundular. Projenin  mimarisi ve sunumu anlatıldıktan sonra baretlerini takıp, yeleklerini giyen mühendislere inşaat sahasında projenin Proje Koordinatörü İnşaat Mühendisi Fayik Ortaç eşlik ederek, genç-İMO 
üyelerine inşaatta yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacaklar hakkında bilgi verdi.İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bulut, gezi sonrasında yaptığı açıklamada geziye katılan öğrencilere ve bu gezinin gerçekleşmesinde emeği geçen başta genç-İMO Başkanı Muharrem Önder’e ve Zeray İnşaat A.Ş yetkililerine destekleri için teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.