REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

GENÇ-İMO ÜYELERİ ZERAY İNŞAAT ŞANTİYELERİNİ GEZİ

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve şubenin gençlik kolları olan genç-İMO üyeleri geçtiğimiz hafta içi Zeray İnşaat A.Ş’nin şantiyelerine teknik gezi düzenledi.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut’un da öğrencilere eşlik ettiği gezi öncelikle İSG sunumuyla başladı. Daha sonra şantiyede uyulması gereken kurallar ve yasaklar anlatıldı.

İNŞAAT SAHASINI GEZDİLER


Geleceğin inşaat mühendisi adayları, Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilen Zeray Güneşi projesi ve Kartepe'de inşa edilenen Forum Anatolia Kartepe projesinin şantiyesinde incelemelerde bulundular. Projenin  mimarisi ve sunumu anlatıldıktan sonra baretlerini takıp, yeleklerini giyen mühendislere inşaat sahasında projenin Proje Koordinatörü İnşaat Mühendisi Fayik Ortaç eşlik ederek, genç-İMO 
üyelerine inşaatta yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacaklar hakkında bilgi verdi.İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bulut, gezi sonrasında yaptığı açıklamada geziye katılan öğrencilere ve bu gezinin gerçekleşmesinde emeği geçen başta genç-İMO Başkanı Muharrem Önder’e ve Zeray İnşaat A.Ş yetkililerine destekleri için teşekkür etti.

 

BENZER HABERLER

İPTAL EDİLEN BAHÇE VE ÇATI DUBLEKSİNİN YERİNE KAT VERİLSİN

KOTO, 2 Aralık 2019 tarihinde yürürlüğe giren ve müteahhitlerin sınıflandırılması mecburiyetini zorunlu kılan, “Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmeliği hakkında kapsamlı bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda sektörün taleplerini dile getiren KOTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, “İptal edilecek olan bahçe ve çatı dubleksinin yerine kat verilsin” dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET