REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş’ten KOTO’ya veda

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Ticaret Odası2na veda ziyareti gerçekleştirdi

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleriyle birlikte görevi sona erecek olan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Ticaret Odası'na veda ziyareti gerçekleştirdi. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Erenkaya, Meclis Üyeleri; Medet Aydın, Nazan Topdemir Bülbül, Mehmet Yaşar ve komite üyeleri tarafından ağırlanan Başkan Ellibeş, “31 Mart 2019 yerel seçimleriyle birlikte halkımızın teveccühü ile üstlendiğim Belediye Başkanlığı görevim sona erecek. Biz biliyoruz ki makam ve görevler geçici, asıl olan ise kubbede hoş seda bırakmaktır” dedi.

BAŞKAN BULUT’TAN TEŞEKKÜR

Kocaeli Ticaret Odası olarak görev süresi boyunca iş dünyası adına önemli işbirlikleri gerçekleştirdiklerini hatırlatarak Başkan Ellibeş’e teşekkür eden Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, “İş dünyamıza katkılarınız dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Yeni hayatınızda başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki görev süreniz dolsa bile ülkemiz ve kentimiz için faydalı işler yapmaya devam edeceksiniz” dedi.

BENZER HABERLER

İPTAL EDİLEN BAHÇE VE ÇATI DUBLEKSİNİN YERİNE KAT VERİLSİN

KOTO, 2 Aralık 2019 tarihinde yürürlüğe giren ve müteahhitlerin sınıflandırılması mecburiyetini zorunlu kılan, “Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmeliği hakkında kapsamlı bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda sektörün taleplerini dile getiren KOTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, “İptal edilecek olan bahçe ve çatı dubleksinin yerine kat verilsin” dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET